Karesite Rehberlik Karesite Rehberlik

Oteller

Turist rehberleri olarak otelleri en çok kullanan meslek grupları arasındayız.

Her gün gezilerimize katılan tatilciler için konaklama ve kalacak yerler ayarlıyoruz. Bu yüzden hangi otel fiyatı ne kadar? En ucuza nerede kalınır bunları en iyi bizler biliyoruz.

Tatil denildiğinde ilk akla gelen çoğu zaman konforlu bir otel olur. Farklı zevklere ve ilgi alanlarına göre hizmetler sunan bu oteller, hem her bütçeye uygun fiyatları hem de bulundukları bölge itibariyle oldukça değişik seçenekler sunarlar.

Yurt İçinde Konaklama

Her şeyin sizin için düşünüldüğü konforlu bir tatil köyü, farklı mimarisi ve özgün tasarımıyla butik hizmet veren küçük bir otel, sıcak ve ekonomik bir tatil atmosferi sunan şirin bir pansiyon ya da stresli iş seyahatlerinde merkezi konumu ve hizmeti ile rahatlık sunan bir şehir oteli… Hepsi ve daha fazlası sizi bekliyor. Oda, Oda-Kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon, Her Şey Dahil ve Ultra Her Şey Dahil gibi farklı konseptlerde, lüks ya da ekonomik konaklama seçenekleri sunulmaktadır.

Yurt Dışında Konaklama

Yurt Dışı Otelleri ile size Paris, Amsterdam, Venedik, New York, Londra, Moskova gibi dünyanın en güzel şehirlerinde, aradığınız kriterlere uyan, güvenilir ve merkeze kolay ulaşım sağlayabileceğiniz sayısız otel seçeneği sunuyoruz. Genellikle 3 ve 4 yıldızlı olan yurt dışı otellerinde sıklıkla yarım pansiyon konaklama hizmeti sunuluyor. Sorunsuz bir yurt dışı konaklaması organize etmek istediğiniz her an, bizimle bu deneyim ve güvenceyi kolayca bu ihtiyacınızı karşılamanız mümkün.

Kıbrıs Otelleri

Akdeniz’in en gözde adalarından Kıbrıs, farklı kültürlere ev sahipliği yapmış tarihi ve sıcak ikliminin yan sıra eğlence olanakları ile de dört mevsim popülerliğini koruyan bir tatil bölgesi. Pasaportsuz ve vizesiz gidilebilir olması da adayı tercih edilebilir kılıyor. Lüks ve konforlu tesisler, muhteşem plajlar ve yıl boyu ünlü sanatçıların verdiği konserler ile cazibe merkezi olan Kıbrıs’ta tatil yapmak isterseniz sayısız seçenek sunuyoruz. En popüler, en konforlu ya da en ekonomik Kıbrıs Otelleri için kolayca rezervasyon yapabilirsiniz. Kıbrıs Otelleri’nde erken rezervasyon fırsatları, farklı dönemlerde gerçekleşen indirimler ve çok özel eğlence olanakları ile muhteşem bir tatil Akdeniz tatili yapabilirsiniz.